Dzień Dziecka kl. I e

1 czerwca hucznie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Najpierw wspólnie zrobiliśmy piękną szkatułkę marzeń a następnie wrzuciliśmy do niej napisane na kartkach marzenia. Ustaliliśmy , że otworzymy ją za 2 lata – w kl. 3 i zobaczymy czy nasze marzenia się spełniły… Kolejnym punktem dnia był festyn sportowy, na którym odbyły się wyścigi i zawody międzyklasowe. Nasza klasa zajęła I miejsce , chociaż każdy z zawodników musiał biec dwa razy w każdej konkurencji…Zmęczenie zniknęło kiedy każdy otrzymał złoty medal i dyplom oraz słodki upominek. Dzieci świetnie się bawiły i pięknie się prezentowały w klasowych koszulkach! Tego dnia można było też zatańczyć zumbę, wziąć udział w Turnieju Rycerskim oraz aikido. Na zakończenie odbył się pokaz talentów , w którym pięknie zaprezentowały się nasze klasowe tancerki: Antosia Kita i Marcelinka Ściegienna.