Happening z okazji Światowego Dnia Osób z Trisomią /zespół Downa/

19 marca w godz.11.00-13.00 na placu Wolności odbędzie się. Jedną z atrakcji tego dnia jest rozdawanie przez dzieci oraz wolontariuszy kwiatów, które jak co roku robią uczniowie naszej szkoły w prezencie dla chorych kolegów. Impreza jest okazją , żeby poznać ich bliżej i pobawić się z nimi. Będzie również kiermasz babeczek i domowych ciast oraz loteria. O godzinie 12.00 wszyscy wspólnie zaśpiewamy piosenkę WAŻNE SĄ TYLKO TE DNI KTÓRYCH JESZCZE NIE ZNAMY.

Nasza klasa w trakcie pracy nad kwiatami pod czujnym okiem pani Małgosi, która prowadzi w naszej szkole warsztaty twórcze.

Dzieci wykonały piękne kwiaty z krepiny, które na pewno ucieszą chorych kolegów oraz uczynią ten dzień bardziej radosnym.