Uczniowie klas 2c i 3c z wizytą w Filharmonii Opolskiej oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej

18.01.2022 r. oddziały międzynarodowe – klasy 2c i 3c – udały się na zajęcia edukacyjne do Filharmonii Opolskiej oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu.  Dzięki temu mieliśmy możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i zainteresowań muzycznych oraz czytelniczych. W filharmonii uczniowie zagrali na instrumentach, takich jak marimba oraz ksylofon. Następnie świetnie się bawiliśmy podczas zajęć czytelniczych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu, gdzie na uczniów, którzy wzięli udział w konkursie, czekała niespodzianka – wspaniałe nagrody. Serdecznie gratulujemy! To była udana wycieczka. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne wyjście!